Fotot e rralla, moderatorja e njohur zbulon si ka ndryshuar 10 vitet e fundit (FOTO)

13/10/2020 13:14

Moderatorja e njohur, Elita Rudi, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto nga përditshmëria, ndërsa së fundmi është kthyer pas në kohë.

Elita ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga viti 2010, të cilat i ka shoqëruar me emoji të habitur. Më pas ka ndarë me ndjekësit edhe imazhe nga vitet 2012 dhe 2015.

E teksa kanë kaluar plot 10 vite, nga fotot shihet se gjithçka duket po njësoj në portretin e moderatores. Duket se Elita ka ndryshuar vetëm stilin në të veshur dhe make upin, të cilat janë përmirësuar vetë me kohën.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel