Pa forma dhe me flokët e shkatërruara/ Shihni si dukej Georgina para se te lidhej me Ronaldon (FOTO)

08/10/2020 22:07

Sot ajo udhëton me avion privat, merr 80 mijë paund në muaj nga Cristiano Ronaldo dhe mban një unazë në gisht që kushton jo më pak se 615.000 paund.

Mirëpo, 9 vite më parë, Georgina Rodriguez paguhej vetëm 9 paund në orë teksa punonte për një familje në Bristol.

Më vonë 26-vjeçarja nisi punë në një dyqan të Gucci si shitëse, ku u njoh edhe me superyllin e futbollit.

Tani ajo është një prej grave të pasura dhe nënë e një vajze 2-vjeçare. Georgina ka ndryshuar shumë gjatë 4 viteve të lidhjes me Ronaldon dhe kjo duket qartë nga fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel