Pogradec- Përfshihet nga flakët një kamion në Qafe-Plloçë.

Shkak dyshohet se nga frenimi kanë marrë flakë gomat dhe më pas kamioni.

Dyshohet që është i ngarkuar me dru.

Zjarrfikësja drejt vendngjarjes.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel