Ju rikthye pasarelave/ Modelja e kolme nuk ka komplekse, zbulon gjoksin teksa… (Video)

25/09/2020 12:42

Më 18 janar të këtij viti, Ashley Graham, u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin së bashku me bashkëshortin Justin Ervin, e pagëzuan me ermin Isaac.

Që kur mori vesh se ishte në pritje të ëmbël, modelja e famshme vendosi që të kujdesej për veten dhe u largua nga pararelat. Madje edhe kur lindi, ajo ia dedikoi gjithë kohën të birit dhe familjes së saj, edhe pse nuk e kishte menduar ndonjëherë se do qëndronte gjatë në shtëpi edhe për shkak të pandemisë së koronavirusit.

E teksa qëndroi 9 muaj larg skenës botërore, modelja e kolme është rikthyer në pasarela. Ashley tashmë është gati për Javën e Modës në Milano, një event që sigurisht kësaj radhe do të jetë shumë ndryshe si pasojë e Covid-19.

Në videon ku tregon se çfarë ka ndodhur në prapaskenë, modelja shfaqet edhe teksa merr qumështin e gjirit, dhe fansat e komplimentojnë që nuk ka aspak komplekse.

 

View this post on Instagram

 

Backstage shenanigans at @FENDI! @silviaventurinifendi @stockdale.charlotte @pg_dmcasting @chaos

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

FOTO GALERI
1/14

Top Channel