Rikthehet “Exclusive”/ Sonte një dokumentar për piktorin e Pogradecit,  Anastas Kostandini

20/09/2020 12:31

Programi ‘Exclusive’ rikthehet sonte në mbrëmje në ekranin e Top Channel në orën 20.15.

Sonte do të keni mundësinë të ndiqni një dokumentar për piktorin e njohur të Pogradecit Anastas Kostandini.

Ky i fundit çdo ditë të jetës së tij pikturon qytetin buzë liqenit dhe njerëzit e tij.

Top Channel