Një aksident ka ndodhur rreth orës 08:03, në lagjen nr.14, Shkozet, Durrës ku një makinë ka aksidentuar një shtetas i cili udhëtonte me biçikletë.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën 65 vjeçari i cili udhëtonte me biçikletë. Policia bën me dije se viktima nuk është identifikuar ende.

Drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale G.M është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Top Channel