Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i shikoni dy herë për t’i kuptuar

14/09/2020 11:54

Ndonjëherë kapja e një fotografie perfekte nuk ka të bëjë vetëm me pozën, ndriçimin ideal, ka të bëjë edhe kur gjërat shkojnë keq dhe krijojnë diçka të papritur.

“Daily Mail” ka publikuar disa imazhe qesharake të iluzionit optik nga e gjithë bota, të cilat janë shpërndarë në mediat sociale sepse fillimisht ato duket se të “mashtrojnë”.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel