Ish-mikesha e saj e ngushtë, Kim Kardashian, njoftoi dje se show-t Keeping Up With Kardashians i erdhi fundi pas 14 vitesh.

Dhe Larsa Pippen, e cila ishte ndër protagonistet në serial, nuk kërkon të humbë vëmendjen duke postuar foto provokuese në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e yllit të NBA, Scottie Pippen, në moshën 46-vjeçare shfaqet me një super fizik, me rroba banjo jashtë një pishine.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel