Arta Nitaj nuk kursen pozat provokuese, kësaj radhe shfaqet edhe më tërheqëse (FOTO)

10/09/2020 21:39

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, ka qenë një ndër personazhet më të përfolur gjatë kësaj vere në media.

Videot e ndryshme në “TikTok”, imazhet provokuese nga plazhi dhe paraqitjet me bikini, ka bërë që bukuroshja me prejardhje nga Peja të jetë e shumë diskutuar në media.

Së fundmi, ajo publikoi disa imazhe të reja nga plazhi, ku shfaqet mjaft atraktive në bikini teksa tregon linjat trupore.

Një pjesë të madhe të verë, ‘Xhesika’ e hit-serialit “O Sa Mirë” e ka kaluar me pushime në jug të Shqipërisë.

Arta ka qenë e përfshirë edhe në projekte televizive, ndërsa ende nuk ka bërë të ditur nëse do ta shohim sërish në ekran në sezonin e ri.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel