“Mbani prostitutat”, Albërije Hadërgjonaj iu kërkon falje kolegëve

09/09/2020 20:17

Pas debatit të bujshëm në rrjetet sociale mes Albërije Hadërgjonaj dhe Arkova Shqip, këta të fundit u përballën livë në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Këngëtarja sqaroi të vërtetën e largimit nga kanali i Arkiva Shqip si edhe komentoi videon ku shfaqet duke përdorur termin “prostitutë”.

“Unë jam emocionalisht jo shumë mirë, sepse u degradua e gjithë gjëja. Përveç se unë nuk kam fyer artistë, fjala, më fal shprehjen, “kurvë” ka dalë në biseda kur kam qenë në kafe me Anxhelën dhe Aldorin”.

Më tej ajo shtoi:

Gjithsesi, nëse çdo koleg ose dikush është fyer sadopak, unë i kërkoj të falur!

FOTO GALERI
1/13

Top Channel