Verës po i vjen fundi, por Kejvina Kthella nuk i ndal fotot me bikini

06/09/2020 22:36

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vëmendjen, kjo falë formave trupore që ka.

Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndanë edhe foto “hot” me ndjekësit e saj.

Edhe pse verës po i vjen fundi ajo nuk ka bërë mend që t’i ndalë pushimet apo edhe pozat me bikini.

Së fundmi Kejvina ka postuar një foto në Instagram, ku shihet në plazh e veshur me bikini dhe flokët gërsheta.

Kejvina ka treguar edhe një herë format e saj bombastike, dhe nuk kishte se si në këto foto sensuale të mungonin komentet e shumta.

FOTO GALERI
1/23

Top Channel