Mrekullia mbi tokë! Dubai magjik i fotografuar nga lart (FOTO)

31/08/2020 18:48

Fotografitë e shkrepura nga fotografja e njohur, Jumana Joliedo, do t’iu mahnisin.

Joliedo, e specializuar për imazhet e qyteteve të shkrepura nga lart, ka krijuar një galeri me foto magjike të Dubait.

Peizazhi futurist dhe i shkëlqyeshëm i Dubait përmban struktura inovative, si dhe ndërtesat më të larta në botë.

Pamjet mahnitëse tregojnë rrokaqiejt e mëdhenj të qytetit, si dhe hotelet luksoze, portet për jahtet, autostradat e gjata dhe ishujt e vegjël.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel