Familja perfekte, Georgina Rodriguez pozon me bikini pranë Ronaldos dhe fëmijëve (FOTO)

31/08/2020 16:59

Edhe një herë Georgina Rodriguez është në qendër të vëmendjes në mediat rozë.

Modelja 26-vjeçare ka hedhur një foto krah Cristiano Ronaldo-s dhe fëmijëve të tyre.

Familja e plotësuar gjendet në breg të detit dhe duken perfektë të kapur të gjithë dorë për dore.

Çifti prej kohësh po shijon pushimet me jaht brigjeve të Francës.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel