VIDEO/ Shokuese! I riu afro-amerikan tenton të abuzojë seksualisht me gruan në mes të ditës

30/08/2020 16:58

Një ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur në një metro të Nju Jorkut. Raportohet se një 25-vjeçar afro-amerikan, ka tentuar të abuzojë seksualisht një grua në mes të ditës.

Thuhet se gruaja ishte duke pritur për trenin, e ndërkohë aty shfaqet i riu i cili e shtyn atë në tokë dhe tenton ta përdhunojë.

Pas kësaj, gruaja ka nisur të ulëras e bërtasë, e pikërisht thirrjet e saj u dëgjuan nga kalimtarët e tjerë të cilët ndaluan burrin.

Fatmirësisht njëri nga kalimtarit ka arritur ta filmojë personin e akuzuar për krimin. Policia ka nisur një hetim për rastin dhe është duke vijuar kontrollet për arrestimin e 25-vjeçarit.

Ndërkohë gruaja që ra viktimë e tentativës së abuzimit, raportohet se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka refuzuar kujdesin mjekësor.

Ndiqni pamjet e mëposhtme.

Top Channel