FOTO/ Momente paniku, e mitura sulmohet nga luani dhe…

30/08/2020 14:20

Një adoleshente është kafshuar nga një luan, pasi shefi i saj i kërkoi që të kujdesej për kafshën e rrezikshme.

16-vjeçarja u filmua duke hyrë në kafaz në momentin që luani e sulmoi. Vajza nuk ishte trajnuar për t’u kujdesur për të dhe shihet teksa lufton për të shpëtuar jetën.

Fatmirësisht luani u largua nga kafazi, por vajza mbeti me plagë të mëdha në trup. Mësohet se e reja aktualisht ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel