Gjashtë të vdekur dhe 131 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni

29/08/2020 16:41

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 131 raste të reja me Covid-19, ndërkohë që janë shëruar 86 persona.

Betejën me Covid-19 e kanë humbur 6 persona dhe atë 2 nga Shkupi, një nga Ohri, 2 nga Prilepi dhe një nga Shtipi.

Top Channel