Kim Kardashian sërish në plazh, “tërbon” pushuesit me format e saj bombastike (FOTO)

28/08/2020 18:26

Kim Kardashian ishte përsëri në plazh të mërkurën, ku edhe njëherë tregoi format e saj super seksi me bikini. Rrobat e banjës i ekspozonin mjaft bukur asetet e saj bombastike, për të cilat komentohet shpeshherë në rrjetet sociale.

39-vjeçarja dukej në formë dhe mjaft mirë, pavarësisht problemeve që ka në marrëdhënien e saj me bashkëshortin, Kanye West.

Kim ka pozuar para aparatit fotografik gjithashtu e ulur në gjunjë në rërë, teksa në dorë mban një gotë me pije. Femra më seksi në botë kishte zgjedhur që flokët t’i mbante të lidhura, ndërsa mbante edhe një palë vëthë të mëdhenj.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel