FOTO/ Gjyshja më seksi në botë zbulon sekretin e bukurisë: Zgjat vetëm 3 minuta

27/08/2020 09:16

49-vjeçarja Gina Stewart është cilësuar si “gjyshja më seksi në botë”.

Gjyshja më e njohur në botë është shprehur se rri në temperatura super të ulëta në mënyrë që të përtërijë pamjen e saj.

“Është një sesion që zgjat tre minuta dhe fjalë për fjalë unë ngrij në temperatura -110 gradë Celsius. Është më ftohtë se në Polin e Veriut”, ka treguar ajo.

49-vjeçarja thotë se kjo terapi i përtërin lëkurën dhe kjo është arsyeja pse duket kaq e re.

Stewart u njoh për herë të parë në vitin 2018. “Njerëzit nuk e besojnë moshën time”, thoshte ajo atëherë.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel