Modelja mahnitëse Kelly Brook e ka pranuar se fansat janë të zhgënjyer nga pamja e saj së fundmi, madje kanë shkruar se ajo nuk është seksi.

40-vjeçarja tha se njerëzit duhet ta kuptojnë njëherë e re se nuk është me një 20-vjeçare, duke bërë të ditur se ka shtuar në peshë gjatë karantinës.

 

Duke folur për ‘Femail’, Kelly tha: “Ata më shohin tani si një vajzë 40-vjeçare të dhjamosur dhe nuk më pëlqen aspak! Por njerëzit rriten, ndryshojnë, kjo ndodh te të gjithë”. .

 

Kelly tha se ka shtuar disa kilogramë gjatë karantinës dhe se po bën të pamundurën për t’u rikthyer në peshën e saj normale.

Top Channel