Një ditë pasi festoi ditëlindjen e saj të 23-të, miliarderja Kylie Jenner është shfaqur topless.

Në foton e publikuar në “Instagram-in” e saj, Kylie shfaqet tepër seksi, e zhveshur tërësisht në pjesën e sipërme, por pjesën e gjoksit e ka mbuluar me duar.
Imazhi ka marrë miliona klikime dhe komente komplimentuese.

Ndërkaq, ditën e djeshme 23-vjeçarja ndau me fansat dhe dhuratën më të bukur që mori për ditëlindje, një top gjigant me lule dielli…

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel