Moti i keq, normalizohet situata e energjisë elektrike pas 12 orësh në Dhërmi

05/08/2020 19:18

Pas punës intensive prej 12 orësh në të gjitha zonat që patën probleme me furnizimin me energji, raportohet për normalizim të situatës.

Si pasojë e motit të keq u dëmtuan fiderat në zonën e Himarës dhe Radhimës. Terreni i vështirë nuk lejonte veprim të shpejtë për riparimin.

Pas punës intensive prej 12 orësh situata është normalizuar.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel