Pamje të rënda! Iu ngulën shufra hekuri në turp pasi ra në themelin e ndërtesës, burri shpëton mrekullisht…

31/07/2020 22:43

Një burrë në Kinë ka arritur të shpëtoj mrekullisht pas një aksidenti të shkaktuar në punë.

Burri raportohet se punonte në një kantier ndërtimi dhe gjatë punimeve, dy shufra metalike i depërtuan në qafë dhe gjoks. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në Jiangsu.

Mësohet se punëtori kishte rënë në themelin e një ndërtese rreth katër metra nën tokë.

Menjëherë pas ngjarjes i lënduari është dërguar për në spitalin rajonal, nga ku raportohet se gjendja e tij është e qëndrueshme dhe shumë shpejt pritet të rikuperohet plotësisht.

 

FOTO GALERI
1/8

Top Channel