Si rrallë herë! Puthje e përqafime, Anita dhe Ramush Haradinaj ndajnë momente intime me fansat (FOTO)

30/07/2020 22:40

Moderatorja Anita Hradinaj dhe ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, e kanë shprehur jo pak herë dashurinë që kanë ndaj njëri-tjetrit.

Mirëpo, ato janë kujdesur që në sytë e publikut të jenë të rezervuar dhe të paraqesin një sjellje sa më serioze.

Së fundmi me anë të një postimi në “Instagram”, Anita i ka surprizuar të gjithë dhe është parë duke i dhuruar një puthje të zjarrtë Haradinajt, ndërsa ky i fundit shfaqet duke e mbajtur të shtrënguar fort në krahë bashkëshorten e tij.

“Dashuria nuk të lë të biesh në tokë”, shkroi moderatoja krahas fotos së publikuar.

 

FOTO GALERI
1/6

Top Channel