FOTO/ Me të brendshme në shtrat, si e pret Georgina Ronaldon pas fitimit të titullit

27/07/2020 17:12

Cristiano Ronaldo nuk u ndal as këtë vit, një tjetër trofe iu shtua muzeut të CR7 pas fitores së Serie A me Juventus.

Ronaldo shënoi golin e parë dje pas një pase të mrekullueshme nga Pjanic gjatë një goditje dënimi.

Por menjëherë pas fitores e dashura e tij Georgina Rodriguez ka postuar një foto me të brendshme në shtrat pranë fëmijëve që flenë gjumë.

Në postimin e saj Georgina uron portugezin dhe i thotë se e gjithë familja është krenare për të.

“Bashkimi bën fuqinë dhe sot jemi kampionë. Je më i miri në Univers, vazhdo kështu 24 orë në ditë për 365 ditë të vitit, vit pas viti. Nuk ka se si të ndihemi më krenarë për ty Cristiano,” shkruan Georgina.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel