Zyrtare/ Rikthehet Mike Tyson, zbulohet kundërshtari…

23/07/2020 22:20

Tashmë zërat e shumta janë shuar dhe është realitet fakti që shumë shpejt do të shohim përsëri në ring, legjendën e boksit Mike Tyson.

“Iron Mike” do të sfidojë Roy Jones Jr në një duel prej tetë raundesh. Ish-kampioni i botës, la të kuptohej pak muaj më parë se po përgatitej për rikthimin e madh.

Ai hodhi një video të shkurtër në “Instagram”, ku shihej duke u stërvitur intensivisht nga trajneri i tij. Ndërkaq, kujtojmë që Tyson është ndeshur për herë të fundit 15 vite.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel