Në plazh me “body”! Modelja e njohur na prezanton me mamanë nëpërmjet fotove të nxehta… (FOTO)

22/07/2020 20:29

Modelja e njohur Jess Wright, na ka prezantuar me mamanë e saj 60 vjeçe Carol.

Nënë e bijë janë duke shijuar pushimet e tyre në Mallorca të Spanjës dhe nga atje kanë postuar foto të nxehta.
Jess ka pozuar me “body” të ngushta dhe në pah ka nxjerrë asetet bombastike. Një veprim ky i ndjekur dhe nga e ëma, e cila përpos viteve që ka mbi supe ruan një fizik të admirueshëm.

Natyrisht, duket qartazi se modelja ka trashëguar të gjithë bukurinë e mamasë. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel