FOTO/ Kryen marrëdhënie intime në mes të ditës, e moshuara i “ndëshkon” me shkop druri

17/07/2020 22:31

Një çift në Rusi, është parë duke kryer marrëdhënie intime në mes të ditës.

Mirëpo sipas dëshmitarëve, një grua e moshuar, e njohur në vend si “zonja Irina”, ka pikasur çiftin dhe i ka “ndëshkuar” ata duke i goditur me shkop druri.

Incidenti i turpshëm është regjistruar në qytetin Stavropol. Banorët e zonës kanë mbështetur veprimin e “zonjës Irina” dhe kanë dënuar ashpër aktin e kryer nga çifti.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel