Do ‘mbeteni pa fjalë’, ja si duket mamatë e personazheve të famshme

15/07/2020 17:09

Personazhet e njohur të ekranit kanë punuar fort për të qenë të suksesshëm në jetë. Pir disa nga cilësitë e tyre vijnë nga familja, më saktë nga mami dhe babi i tyre.

Në disa raste mund të shohim të njëjtën buzëqeshje, te të tjerët të njëjtin vështrim para kamerës, por në të gjitha rastet ka një elegance të trashëguar.

Prandaj “Bright Side” ka postuar disa fotografi ku tregojnë se si kanë qenë prindërit e disa prej personazheve të famshëm kur ishin në moshën e tyre.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel