‘Pamjet e dhimbshme’/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën (FOTO)

12/07/2020 16:49

Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën.

Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet nga krokodili, teksa përpiqej të kalonte në lumë. Kafsha e pafat u copëtua brutalisht dhe krokodili shihet teksa shijon prenë e tij.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel