VIDEO/ Gjeti gruan me dy meshkuj, burri në Kinë tregon të gjithë “tërbimin” e tij

10/07/2020 21:30

Një burrë në Kinë, ka dhunuar barbarisht gruan, pasi e pa të ulur me dy burra të tjerë në një restorant.

I gjithë momenti është fiksuar nga kamerat e sigurisë. Në video, shihet burri i cili afrohet pranë tavolinës së ngrënies dhe godet me shuplakë gruan, e cila si pasojë përfundon pa ndjenja.

Veç gruas, burri ka goditur me grushte e shishe dhe dy personat me të cilët ajo ishte shoqëruar. Pas këtij momenti, ai është larguar nga restoranti sikur asgjë të mos kishte ndodhur.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel