Ronaldo shijon rrezet e diellit, e dashura seksi bën të papriturën për fansat

10/07/2020 13:51

Cristiano Ronaldo po shijon fundjavën. Ylli i futbollit ndau një fotografi me ndjekësit e tij në Instagram, teksa shihej i shtrirë veshur me një palë pantallona të shkurtra të zeza dhe të arta, duke treguar fizikun e tij të formësuar.

Ai po shijonte rrezet e diellit, ndërsa fokusi i fotografisë ishte te gjymtyrët muskulore të tij. Ai aktualisht është duke shijuar një pushim në Portofino me partneren e tij Georgina Rodriguez, e cila gjithashtu ndau me ndjekësit e saj imazhe nga pushimet.

Bukuroshja, 26 vjeçare, i la pak vend imagjinatës, ndërsa pozoi në pishinën e saj me rroba banje.

Georgina dukej e pabesueshme ndërsa tregonte linjat e saj atraktive trupore, teksa merrte rreze dielli.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel