Pse janë shtuar viktimat? Pipero: Maskat dhe respektimi i distancës ulin shumë infektimet e reja

30/06/2020 19:44

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero tregon në një intervistë për Top Channel se përse po kemi një bilanc të rritur viktimash ne ditët e fundit.

Ai bën thirrje qe te vendoset maska dhe te respektohet distancimi, pasi kështu sipas tij do te bjerë numri i infektimeve te reja.

Për më tepër ndiqni intervistën e përgatitur nga gazetarja Alma Demiraj.

Top Channel