Dikur shfaqte linjat seksi, ish-banorja e Big Brother vesh ferexhe dhe bëhet nënë (FOTO)

28/06/2020 10:46

Lori Hoxhallari është një nga vajzat e “Big Brother”, që do të mbahet mend për bukurinë e saj.

Edhe pas Big Brother ajo vazhdoi të ishte pjesë e mediave me karrierën në modeling dhe pjesëmarrjen në videoklipe këngësh.

Megjithatë jeta e saj ka ndërruar 4-cipërisht. Pak kohë më parë u raportua se ish-banorja e “Big Brother” i ishte dedikuar fesë dhe ishte veshur me ferexhe.

Bëhet me dije se ajo tashmë është martuar në vendet arabe dhe madje është bërë nënë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel