Marsi i mallkuar i 1997/ Seria e dytë e dokumentarit kushtuar kohës së errët të Shqipërisë

13/06/2020 15:42

Pavarësisht se kanë kaluar 23 vjet dosja e marsit 1997 vazhdon të qëndroj e mbyllur dhe shumë ngjarje ende të errëta….

Çfarë ndodhi në Vlorë e Tiranë ?

Roli i nëndhshëm i Greqisë dhe ndërhyrja e kryeministres turke…

Reporti i Bashkim Gazidedes për ndërhyrjen e agjenturave të huaja…

Gjurmë Shqiptare e gazetarit Marin Mema do të sjellë sonte në mbrëmje në 20:10 dokumenta, fakte e pamje pak të njohura të vitit tragjik 1997. Përse shumë gjëra mbeten edhe sot të pandriçuara ? Çfarë fshihet pas tyre ?

Top Channel