FOTO/ Tronditëse! I riu afro-amerikan dhunon barbarisht një person

04/06/2020 20:05

Një video tronditëse është bërë virale në rrjet. Në të shihet një i ri afro-amerikan duke dhunuar barbarisht një të bardhë. Ngjarja ka ndodhur në Londër, por arsyet se përse nisi dhuna ende janë të paqarta. Në pamje shihet i riu afro-amerikan gjysmë zhveshur që qëndron mbi burrin e bardhë dhe e godet vazhdimisht me grushte.

Pas thirrjeve të kalimtarëve për të ndalur dhunën, i riu duket se i dëgjoi për një çast. Por më pas shihet teksa vrapon mbi burrin e bardhë të rraskapitur dhe e godet me një grusht të fortë, duke e rrëzuar përdhe. Raportohet se policia është në dijeni për rastin dhe ka nisur një hetim. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
3/18

Top Channel