Foto/ E pabesueshme si dukej Ivanka Trump përpara se të bëhej kaq e famshme!

04/06/2020 11:16

Ivanka Trump u vendos në qendër të vëmendjes për shkak të babait të saj, president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por jo vetëm kaq! Ajo tërheq si magnet mediat rozë edhe për pamjen e saj, apo stilin mjaft elegant.

Por ndërsa shumë persona të famshëm i kemi parë të ndryshojnë në mënyrë drastike kur janë bërë të pasur ( kirurgjia plastike sot bën mrekulli), fëmija i preferuar i Trumpit nuk ka pasur shumë nevojë për to.

Ivanka në fakt ka qenë gjithmonë e bukur, sic e dëshmojnë dhe fotot e hershme të saj.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel