Kush është vajza e famshme që shkoi pa reçipeta në protestë (FOTO)

03/06/2020 15:03

Prej disa ditësh, në SHBA kanë nisur protesta të fuqishme pas vrasjes së një afro-amerikani.

Mes protestuesve aktivë, ka qenë edhe modelja 24-vjeçare Ireland Baldwin, vajzë e aktorëve të famshëm Alec Baldwin dhe Kim Basinger.

Ajo dje është kthyer në protestuesen më të famshme në SHBA. Kjo, jo për ndonjë ide apo fjalim frymëzues të saj, por ka dalë pa reçipeta në protestë.

Dhe nga një protestuese, ajo është kthyer në objekt të protestës, ku shumë njerëz në rrjet e kanë kritikuar, se ka dashur të tërheqë vëmendjen me veshjen e saj të papërshtatshme.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel