Foto nën efektin e alkoolit/ Jashtë kontrollit! Jeta e natës e të rinjve britanikë

01/06/2020 23:09

Koronavirusi ka bërë që të rinjtë britanikë të heqin dorë nga tradita e tyre e të festuarit çdo fundjavë.

Para kësaj pandemie, lokalet e natës dhe rrugët në Britani, “pushtoheshin” nga qindra të rinj, të cilët ose shoqëroheshin nga policia për në stacion, ose do të shkaktonin trazira në rrugë. Nën efektin edhe të alkoolit, të rinjtë nuk kanë ngurruar të ekspozohen më shumë seç kishin parashikuar…

FOTO GALERI
1/14

Top Channel