Miliarderja 22-vjeçare lë pa fjalë fansat, ja si dukej para se të bëhej e famshme (FOTO)

28/05/2020 15:13

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner, ka ndarë me 179 milionë ndjekësit e saj një fotografi kur ajo ka qenë e vogël.

Me foton në fjalë, Kylie është siguruar që t’i tregojë gjithë botës së vajza e saj është kopje e mamit, dhe jo e babit Travis Scott.

Fotoja e Stormit e cila qëndron në krahët e Kylie-t u publikua pak më herët gjatë ditës nga vetë Kylie.

Imazhi e tregon Jenner me një model flokësh tas, pra rrumbullak dhe një kostum balerine rozë që shkëlqen.

Të dyja nënë e bijë kanë të njëjtën buzëqeshje para kamerave dhe buzën e sipërme të hollë si dhe hundën rrumbullake.

FOTO GALERI
1/24

Top Channel