Doktori amerikan tregon hapur për operacionet e Hailey Bieber, modelja gati ta hedhë në gjyq

28/05/2020 15:54

Një doktor aspak serioz i quajtur Barret ka publikuar në rrjetin social TikTok një video ku i tregon publikut mbi ndërhyrjet plastike të Hailey Bieber.

Video e quajtur “Para dhe Pas” dhe fotot e modeles bukuroshe kanë qarkulluar me shpejtësi në rrjet duke tërhequr vëmendjen e çiftit Bieber.

Justin dhe Hailey kanë vendosur të hedhin Dr.Barret në gjyq për shpërndarjen e informacioneve të rreme, për prishje imazhi dhe shfrytëzim i famës së dyshes për qëllime komerciale të praktikës së tij si doktor plastik.

Ai gjithashtu ka luajtur në sfond këngën e Bieber “Sorry” duke shkelur të drejtën e autorit. Hailey pretendon se deri tani nuk ka kryer ndërhyrje të asnjë lloji në fytyrën e saj.

Top Channel