FOTO/ Vajza e legjendës angleze, “shpërthyese” me bikini në Instagram!

25/05/2020 16:27

Bianca Gasciogne ngreh përpara kohe temperaturat!

Vajza e Paul Gascoigne, ish-futbollistit të famshëm anglez, ka admirues të shumtë në rrjetet sociale. Vetëm në Instagram ajo numëron thuajse 291 mijë ndjekës. Ajo është një modele dhe personazh televiziv, që poston shpeshherë foto seksi në llogarinë e saj.

Një personazhet e njohura nga Britani për pjesëmarrjen e saj në spektaklin e Big Brother ka postuar disa foto ku duket shpërthyese me bikini!

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme:

FOTO GALERI
1/20

Top Channel