Gjatë pasdites dhe mbrëmjes disa qytete të Kosovës u përfshinë nga reshje të dendura shiu të shoqëruar me shtrëngata dhe breshër.

Në zonat më të prekura janë qyetit i Prizrenit dhe kryeqyteti Prishtina. Fotot që tregojnë breshërin dhe rrufetë janë bërë virale në rrjet.

Ju ftojmë të ndiqni disa prej tyre:

FOTO GALERI
1/12

Top Channel