E trishtë/ 40-vjeçari ther gruan para fëmijëve

09/05/2020 22:43

Një burrë 40-vjeçar nga Milano i Italisë ka therur gruan e tij me thikë para fëmijëve, 2 dhe 15 vjeç në shtëpi.

Këtë lajm e ka deklaruar kryetari i fshatit dhe raportohet se janë dëgjuar ulërima të mëdha që vini nga shtëpia e tyre.

Fqinjët kanë vrapuar drejt shtëpisë së tyre dhe kanë gjetur vajzën e madhe të çiftit të mbuluar me gjak e cila po kërkonte ndihmë.

Pas ngjarjes burri është dorëzuar vetë para policisë./Express/

Top Channel