Pamje shokuese/ Vritet nga policia teksa ishte ‘live’ në facebook

07/05/2020 21:41

Një ngjarje shokues është regjistruar Indianpolis  SHBA, një i ri është qëlluar me armë nga policia dhe në këtë kohë ai ka qenë duke zhvilluar një video live në Facebook.

Sipas mediave vendase ai ka qenë duke ecur me shpejtësi jashtë normave të lejuara dhe nuk i ka ndaluar policisë.

Në momentin që ka ndalur makinën, ka filluar që të ikë me vrap dhe nuk i është përgjigjur urdhrit për të ndaluar.

Top Channel