Veliaj uron besimtarët myslimanë: Agjerim të lehtë të gjithëve

24/04/2020 10:27

Besimtarët myslimanë filluan sot muajin e madhërishëm të Ramazanit, muaj i cili kalit devotshmërinë njerëzore dhe sjell më shumë falje dhe bashkëpunim.

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka uruar të gjithë besimtarët për këtë muaj të shenjtë.

“Gëzuar muajin e shenjtë të Ramazanit. Agjerim të lehtë të gjithë besimtarëve myslimanë”, shkruan Veliaj.

Top Channel