Reperi i njohur French Montana është paditur nga një grua e cila pretendon se ishte droguar dhe dhunuar në shtëpinë e tij.

French Montana është paditur nga një grua për dhunë seksuale, pasi ajo thotë se ishte ngacmuar nga një grup personash sa ishte nën ndikimin e alkoolit në një ‘party’ të organizuar në shtëpinë e reperit, shkruan DailyMail.

Viktima e pretenduar Jane Doe , ka paditur edhe krahun e djathtë të Montanës, Mansour Bennouna, i cili po ashtu ka dhunuar ‘viktimën’.

Doe pretendon se pa disa burra që hynin e dilnin nga dhoma e gjumit, dhe French, ishte një nga ata.

Top Channel