Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një statusi në ‘Facebook’ ka bërë me dije se nga nesër në orën 10:00, do të mbyllen të gjitha hyrje daljet me Greqinë.

Rama në ‘Facebook’:

DUKE NISUR NGA DITA E NESËRME NË ORËN 10.00 MBYLLEN HYRJE – DALJET ME GREQINË PËRMES LINJAVE TË TRANSPORTIT AJROR DHE TOKËSOR ME AUTOBUS!

FRIKË ASPAK, KUJDES PO!

 

 

Top Channel