Në orën 19:00 do të luhet derbi i kryeqytetit midis Tiranës dhe Partizanit, në “Air Albania Stadium”. Kjo sfidë është shumë e rëndësishme për të dy ekipet ku Tirana është në vend të parë me 44 pikë ndërsa Partizani me 38 pikë në vend të tretë.

Tifozët kanë filluar që të mblidhen jashtë stadiumit, teksa situata është shumë e elektrizuar.

Top Channel