Edhe Cristiano Ronaldo do ta kishte zili, Ernest Muçi shtang Partizanin. Tirana shënon të 5-tin

28/02/2020 20:56

Ernest Muçi ka shënuar një super gol nga goditje dënimi në sfidën midis Tiranës dhe Partizanit.

Ky ishte goli i tij i dytë personal në këtë takim dhe i pesti për Tiranën.

Rezultati momentalisht është 5-1.

Top Channel