Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia për shkak se akuzohej për mashtrim. I arrestuari është A.S banues në Ksamil.  

Ndalimi i tij u bë pasi ky person ishte shpallur në kërkim për arsye se kishte mashtruar 3 persona të tjerë kundrejt pagesës me qëllim për ti çuar në Gjermani.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për të zbardhur të plotë këtë ngjarje dhe për të zbuluar persona të tjerë të përfshirë.

Top Channel